RENAULT MEGANE GRANDTOUR E-TECH PLUG-IN HYBRID

vždy elegantné a modulárne kombi je teraz k dispozícii v plug-in hybridnej verzii

HNACIE SÚSTAVY

Nový MEGANE Grandtour E-TECH PLUG-IN HYBRID:
nabíjateľný hybrid

Na základe našich skúsenosti z motoristického športu a odborných znalosti
v oblasti elektrických vozidiel Renault Z.E. naši experti predstavili hybridné
riešenie pre každého.

7c08de8eaf.webp

všestranné kombi


Na každodenné používanie a na jazdu bez obáv o spotrebu paliva. Váš Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid ponúka dojazd na elektrický pohon až 50 km(1). Plánujete vyraziť na dovolenku? Užite si pokoj pri prepínaní medzi hybridným a elektrickým pohonom. Cestujte bez obmedzovania vášho dojazdu.

f1f33685e6.jpg

nová jazdná skúsenosť


Hladká a tichá jazda, bezkonkurenčná citlivosť a ešte silnejšie zrýchlenie pri rozjazde... Megane Grandtour E-Tech plug-in hybrid kombinuje inovatívnu viacrežimovú prevodovku s pohonnou jednotkou 1,6 l najnovšej generácie s výkonom 160 k, aby vám zabezpečil bezprecedentné potešenie z jazdy.

15cd97a028.webp

kontrolovaná úspora paliva


Vďaka nabíjateľnej hybridnej hnacej sústave E-Tech využite 100 % elektrické štartovanie, aby ste znížili spotrebu paliva a znížili emisie CO2 na dlhých aj krátkych cestách (do 70 %(2)). Ak chcete dosiahnuť ešte väčšiu úsporu paliva, na prevodovke vyberte režim „B“ a získajte ešte viac energie.

WLTP (Celosvetový harmonizovaný štandard na testovanie ľahkých vozidiel): tento nový protokol zabezpečuje výsledky, ktoré lepšie odrážajú vaše skutočné každodenné používanie, ako výsledky dosiahnuté protokolom NEDC.
(1) WLTP v zmiešanom cykle.

Predáváme vozidlá značiek