O dílerovi

Firma začala činnosť 10.09.1990, ako prvá súkromná predajňa na území mesta Stará Ľubovňa, so zameraním na predaj elektroniky a hlavne satelitnej techniky. Neskôr sme služby rozšírili o inštalácie elektroniky, servis elektroniky a autoprogram.

O nás


Autoprogram znamenal inštaláciu autorádií, reproduktorov, autoalarmov, imobilizérov, NMT mobilných telefónov, rôznych doplnkov a autotuning. Objem prác autoprogramu nás profesne presmeroval a od r. 1997 sme sa po prenajatí priestorov autoservisu stali predajcami značky Škoda, kde sme pokračovali v začatej ceste „iného pohľadu“ na autá  a pokračovali v tuningu vozidiel značky Škoda, čo motoristická verejnosť mohla vidieť na autosalónoch v Nitre, či už na stánku Pioneer, alebo mnohokrát na stánku Škoda.

Za svoju činnosť sme boli mnohokrát ocenení a dokonca sme v r. 2001 získali titul najlepší predajca značky Škoda na Slovensku, ktorý sme si boli prevziať na celosvetovom stretnutí najlepších predajcov vo Fínsku, za polárnym kruhom.

Naďalej sme sa naplno venovali autám a po odkúpení, dobudovaní a rozšírení priestorov a kapacít sme v r. 2003 začali s úplnou prestavbou firmy a vybudovali sme „Showroom concept ŠKODA“ s výstavnou plochou 400 m2 , ktorý bol v čase vzniku najväčší na Slovensku.

Veľký dôraz sme vždy kládli na servisnú techniku a diagnostiku v čase vzniku sme boli najlepšie vybavený servis na Slovensku technikou a diagnostikou BOSCH a dodnes už po mnohopočetnej obnove a obmene servisných zariadení sme vybavení na najvyššej možnej technologickej úrovni. Spomeniem napr. 3D kamerovú geometriu, testovaciu linku na geometriu, brzdy na tlmiče, diagnostické prístroje, špeciálny bezdemontážny sústruh na brzdové kotúče, dve lakovacie kabíny na vodou riediteľné farby, karosárske pracoviská s rovnacími stolicami, pneuservis s laserovým navádzaním,  autoumyvárku, odťahovú službu, náhradné vozidlá, non-stop servis,...atď. Bolo by toho veľa.

V roku 2005 sme svoju činnosť rozšírili o predaj a servis vozidiel Seat, čo bola pre nás výzva a vhodné doplnenie k značke Škoda, ale chceli sme isť ďalej, vytvorili sme v roku 2007 architektonickú štúdiu na autosalón s rozlohou 500 m2 s využitím a rozšírením existujúcich plôch. Keďže rok 2008 sa niesol v znamení krízy, odložili sme investičný zámer na neskôr a začali sme sa venovať „šrotovnému“.

Po stabilizácii situácie sme v r. 2009 začali pripravovať stavbu a  vyberať vhodné značky. Prelomový bol rok 2010 keď sme začali spoluprácu so značkami Renault a Dacia a taktiež začala výstavba autosalónu, ktorý sme dokončili v novom duchu RENAULT-AIR v lete 2011 a od 15.8 sme privítali prvých zákazníkov.

Dnes už predávame a servisujeme 4 značky, čo je pre nás výzva a zároveň záväzok.

Veríme, že naše dlhoročné skúsenosti v autobiznise budú prínosom pre spokojných klientov v širokom okolí.

Ľubomír Dlugolinský
majiteľ firmy


Predáváme vozidlá značiek